,

Live - Top Channel (flash)

Transmetim live i fuqizuar nga www.shqiperia.tv dhe i mundesuar nga nje server dhe website i trete.
Shiko transmetimin video me poshte...

  Sugjerime per kete faqe...


Eja e krijo nje website me webhosting profesional
Komente nepermjet Facebook
Ndersa nepermjet Disqus, View Comments

4 commenti »

 • Unknown said:  

  ku duhet te gjej password per kete stream

 • al said:  

  paparaskengajamba-ky eshte topi ore eshte i PS ska gje pa lek...turp si su ngopet njehere..le qe kush ka interes tju shohe pa le te paguajme para...nuk ja vlen

 • Anonimo said:  

  "Topi" eshte top stacione tv jovetem ne Shqiperi po edhe per emigrantet.Po te ishte i politizuar do shkonte dhe gjysh saliu per intervista!

 • Anonimo said:  

  al fjal me vend,e vertet që ky top-channel ësht i ps. ska comente. paramendo dit historije për vendin kur u hap tuneli mes shqiperis dhe Kosoves.gjitha kanalet jepnin LIVE pos Top-channelit që mireshte me serialet spanjolle. dhe i thua kty tv kombtar haroje fare. me respekt samet Zürich SCHWEIZ

 • Leshoni komentin tuaj!

  Site Meter