Futboll: Serbi-Shqipëria e pezulluar

Tym në fushë, thujase luftë dhe një dron me flamurin e Shqipërisë së madhe mbërrin nga qielli në Beograd. Ndeshja e pezulluar në 41' për herë të parë. Serbi-Shqipëria pezulluar
BEOGRAD - Serbia-Shqipëri, ndeshje e vlefshme për kualifikimin për vitin 2016 euro, u pezullua në 41' e pjesës së parë për incidentet që kanë ndodhur në fushë. Gjest nuk ishte pëlqyer nga lojtarët shqiptarë, që u përpoqën për të ndaluar mbrojtës serb. Që nga ai moment filloi ​​një luftë e re në fushën, e cila e ka detyruar drejtorin garës, Atkinson, për të ndaluar ndeshjen, duke e pezulluar atë për disa minuta nga disa bomba tymi. Udhëtimi i tifozerisë shqiptare ndër të tjera, ishte i ndaluar për të shmangur përplasje të mundshme me serbët në stadium.

    Sugjerime per kete faqe...


Eja e krijo nje website me webhosting profesional
Komente nepermjet Facebook
Ndersa nepermjet Disqus, View Comments

0 commenti »

Leshoni komentin tuaj!

Site Meter